This is alternative content.

Kurzy pre deti

V JURIONe vám ponúkame širokú paletu detských kurzov pod názvom KINDERKO, ako aj ďalšie pohybové a záujmové krúžky.

Prečo Kinderko?

Celý život ma môj starší brat volal kinderko, lebo som bola tá najmenšia v rodine. Bolo to veľmi milé, a tak sa to u nás doma ujalo. Toto slovíčko znie milo, láskavo, lahodí ušku a keby som mala vyjadriť pocit, ktorý vo mne evokuje, povedala by som, že je „teplé, príjemné na dotyk“. Ale až neskôr, keď sa mi narodili moje vlastné deti, som objavila nový obzor a pohľad na „kinderko“.

Presne také ako čokoládové kinderko sú aj naše deti.

Darček:

Sú ten najkrajší darček aký kedy rodičia mohli dostať a spolu s nimi aj všetky babičky, dedkovia, tety, ujovia,.... jednoducho každý, kto mal tú možnosť sa nadýchnuť ich prítomnosti.

Čokoláda:

Hovorí sa, že deti sú rozkošné, sladké, milučké.... a všetky prívlastky sú na mieste. Ak máte deti, viete o čom hovorím. Bezhranične ich milujete a život bez nich si jednoducho neviete a nechcete predstaviť.

Prekvapenie:

Malý človiečik je veľký zázrak, klbko toho najvzácnejšieho, klbko plné prekvapenia. Každým dňom, rôčkom, každým svojím slovkom, úsmevom, tajomným pohľadom či dotykom vás celý celučičký život bude prekvapovať v dobrom, ale sem-tam aj v čertíkovom prevedení. :o)

Kinderko je vlastne každý z nás, lebo každý sme niekoho dieťa a pokiaľ si čaro detskej fantázie, odviazanosti, spontánnosti a šibalstva nenecháte vziať, ste štastný. Ak máte práve teraz úsmev na perách, ste KINDERKO aj VY. :o)

Hedviga Valentová