This is alternative content.

Kurzy pre deti


Kinderko aerobik

MIDI

Náplň kurzu: detský aerobic / pohybový kurz 
Dĺžka lekcie: 50 min. 
Kurz je určený pre: deti od 3 - 6 rokov / bez rodiča
 

Ako sú deti malé, tak sú rýchle, vrtké, energické a ohybné. Toto všetko je podstata detského aerobiku. Základné kroky aerobiku v primeranom tempe a v hravej forme, aby deti zaťažovali všetky svaly vlastnou váhou, zdokonalili koordináciu pohybov, využili svoju dynamiku, nabrali kondíciu a „vypustili" prebytočnú energiu.

Lekcia je zostavená tak, aby deti zaujala a vtiahla do deja toho, čo práve hráme. Dieťa sa stane jej súčasťou a môže využívať či zapájať aj vlastnú fantáziu. Jeho prejavy budeme akceptovať a budeme ho vyzývať a povzbudzovať k vlastnému vkladu do cvičenia. Deti žijú vo svojom svete fantázie a my v JURIONe ju chceme podporovať a rozvíjať.

Umožnite vášmu kinderku prísť, prejaviť sa, zažiť a rozprávať vám, snívať a tešiť sa, zdokonaľovať a hrať.
 

MAXI

Náplň kurzu: detský aerobik / pohybový kurz 
Dĺžka lekcie: 50 min. 
Kurz je určený pre: deti od 7 - 11 rokov / bez rodiča
 

Hravou formou so základnými krokmi aerobiku si deti prídu skutočne na svoje. Ide o dynamické aerobné cvičenie s posilňovacími prvkami a relaxáciou, primerané danému veku. Záťažové cvičenie sa vykonáva iba s vlastnou váhou. Deti si zdokonalia koordináciu pohybov, kondíciu, posilnia svalstvo. V neposlednom rade si vybudujú kladný vzťah k športom, zlepšia disciplínu a nájdu si kamarátov.

Každá lekcia je jeden veľký, vždy iný príbeh, ktorý tvoria deti. Ak máte kinderko, ktoré má rado pohyb, zábavu a chuť spoznať niečo nové, určite k nám zavítajte! Budeme dobrá partička!